عشقش با تو ، جشنش با من

درباره ما

ما کی هستیم؟

ما فارغ التحصیل ‌های دانشگاه شیراز هستیم که وقتی دیدیم جشن گرفتن چقدر میتونه کار سختی باشه، تصمیم گرفتیم یه راه حل خوب براش پیدا کنیم، این شد که زدیم تو کار جشن و شدیم جشنیم.

کارمون چیه؟

اینه که با توجه به بودجه شما بهترین مکان برای جشن گرفتن رو بهتون پیشنهاد میدیم و به شما کمک میکنیم راحت تر بتونید مراسم های عروسی یا تولدتون رو برگزار کنید. یه جورایی کاری میکنیم که خاطره های زیبا بسازید. 

جشن ازدواج
ازدواج آسان

چطوری؟

فقط کافیه فرم مشاوره رایگان مارو پر کنید.

کارشناسای ما شمارو راهنمایی میکنن تا رویاتون از جشن رو به خاطره تبدیل کنید.

ویژگی های منحصر به فردمون چیه؟

ما مثل یه کاتالیزور عمل میکنیم.

کار کاتالیزور سرعت بخشیدن به انجام یه واکنشه و ما میخوایم براتون نقش یه کاتالیزور رو ایفا کنیم که بتونید به سرعت، اسبابِ سور و سات تون رو فراهم کنید، برای همین بهمون میگن جشنیم، یعنی کلا تو کار جشنیم.

مشاورمون هم کاملا رایگانه و چی بهتر از اینکه امکان رزرو آنلاین برای جشن تولد هم داریم.

ویژگی

چقدر معتبریم؟

از لحاظ کاغذ بازی ما مجوز های لازم برای کسب و کار اینترنتی رو داریم.

اما اعتبار اصلی ما

با میزان رضایت مشتری هامون محک میخوره.

خیالتون راحت که خاطره ی خوش ساختن توی بزم و شادی تون، قطعا در تخصص ماست.

جشنیم، به صورت تخصصی به معرفی خدمات دهنده هایی که در زمینه برگزاری جشن ازدواج یا جشن تولد فعالیت می کنند می پردازد. به عنوان مثال برای قسمت جشن ازدواج، باغ و تالار ها، آتلیه ها، سالن های زیبایی، گل فروشی ها، شیرینی فروشی ها و … را معرفی می کند. در قسمت جشن تولد هم به معرفی کافه ها، کافه رستوران ها، باغ و سفره خانه ها و خانه بازی کودک می پردازد.

در قسمت جشن تولد برای رزرو مکان مورد نظر کاربر، امکان رزرو آنلاین فراهم شده است، که کاربران می توانند کافه یا کافه رستورانی را برای برگزاری جشن تولد خودشان رزرو نمایند.

جشنیم در قسمت جشن ازدواج، مشاوره رایگان تلفنی ارائه می دهد. بدین صورت که در قالب فرم مشاوره رایگان، از کاربر اطلاعات گرفته می شود و سپس کارشناسان جشنیم با کاربر تماس حاصل کرده و برای بهتر برگزار شدن مراسم ازدواجشان به آن ها خدمات دهنده هایی که از نظر قیمت مناسب می باشند را پیشنهاد می دهند.