روش های ابراز علاقه به همسر

روش های ابراز علاقه به همسر

روش های ابراز علاقه به همسر

    اغلب زوج های جوان معمولا در دوران نامزدی و قبل از شروع زندگی مشترک رابطه جذاب تری نسبت به بعد از آغاز زندگی مشترک دارند. در حالی که این یک رفتار کاملا نادرست است. شاید درصد زیادی از این رفتار غلط به دلیل شیوه نادرست زندگی ماست. اغلب زوج ها با پشت سر گذاشتن دوره نامزدی خود و شروع یک زندگی مشترک، دیگر رفته رفته  ابراز علاقه خود را محدود و محدود تر می کنند، غافل از اینکه این امر خود به خود باعث سرد شدن رابطه مشترک می شود و یک نوع یک نواختی کسل کننده ای را به زندگی یک زوج می دهد. اما اگر زوج های جوان بتوانند رابطه مشترک خود را درست مدیریت کنند، قطعا زندگی آرام و سرشار از عشقی خواهند داشت. یکی از ویژگی های مدیریتی درست، بدون شک یادگیری روش های مناسب برای ابراز علاقه به همسرتان است. سایت جشنیم در این مقاله شما را با تعدادی از راهکار ها و روش های ابراز علاقه به همسر آشنا می کند.

با یکدیگر صحبت کنید

با یکدیگر صحبت کنید
با یکدیگر صحبت کنید

    شاید این راه حل را بارها شنیده باشید، اما بایستی بدانید که این راهکار یکی از ساده ترین و مهم ترین روش های ابراز محبت به همسرتان است. اغلب ممکن است روز مرگی های زندگی باعث شود که دو طرف وقت کمتری را در طول روز برای  هم صحبتی با یکدیگر داشته باشند. گاهی ممکن است علت این باشد که رابطه مشترک دچار یک نواختی شده است و یا اینکه زوج ها فکر می کنند حرف جدیدی برای گفتن به یک دیگر ندارند. ولی اگر هر دو طرف بتوانند علایق یکدیگر را تشخیص دهند و درباره آن صحبت کنند قطعا هیچ وقت احساس یک نواختی نخواهند کرد. قطعا اگر شما یک هم صحبت مناسب برای همسرتان باشید او هیچ موقع از هم صحبتی با شما ناراضی نخواهد بود.

یک شنونده مناسب باشیم

یک شنونده مناسب باشیم

    شاید جالب باشد که بدانید، به همان اندازه که هم صحبتی با همسرتان برای نشان دادن علاقه شما به او مهم است یک شنونده خوب بودن نیز بسیار اهمیت دارد. قطعا دقت نکردن به صحبت های همسرتان برای او امر بسیار ناراحت کننده است. حتی اگر شما برای این کار خود یک دلیل قانع کننده مانند: خستگی، درگیری فکری یا جالب نبودند موضوع برای شما دارید اما در هر صورت، باز هم شما باید تلاش خود را ادامه دهید تا برای ابراز علاقه به همسر خود، به حرف‌ های او توجه کنید. زیرا همسرتان برای شما ارزشمند تر از هر چیز دیگری است. پس لازم است که حواس تان را به او و گفته هایش جمع کنید.              

به علایق او احترام بگذارید

به علایق او احترام بگذارید
به علایق او احترام بگذارید

    گاهی اوقات حداقل کاری که می ‌توانید بکنید این است که به کارهای مورد علاقه‌ ی همسرتان علاقه نشان دهید. حتی اگر کارهای مورد علاقه‌ی او، برایتان آن ‌قدرها هم جذاب نباشد. و یا حتی تکراری و کسل کننده باشد. در این صورت باز هم می توانید برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید، تا با این کار به همسرتان میزان عشق و علاقه خود را اثبات کنید. با انجام این قبیل کارها، او متوجه می شود که تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد. وقتی در کنار همسرتان مشغول لذت بردن مشترک از علایق او باشید ممکن است برای خودتان هم میزان آرامش و رضایت قلبی از این کار حیرت انگیز باشد. برای این کار نیاز نیست که هویت اصلی خودتان را به‌ خاطر او تغییر دهید. اما امتحان کار های جدید و غافلگیر کننده می تواند برای خود شما نیز تجربه‌ی جالبی باشد.

جشن های دو نفره بگیرید

جشن های دو نفره بگیرید

    برای گرفتن جشن همیشه نباید یک مهمانی مفصل ترتیب داد، یا دنبال یک بهانه خاص بود. همین که شما بخواهید به همسرتان یادآوری کنید که چقد به او علاقه مند هستید، کافیست تا گاهی اوقات یک بهانه زیبا برای گرفتن یک جشن کوچیک دو نفره داشته باشید. برای گرفتن یک جشن دو نفره نیاز نیست حتما خودتان را به زحمت بیندازید، تنها می بایست این جشن را به روشی ساده که هر دو شما به آن علاقه مند هستید، بگیرید. اهمیت این جشن به این منظور است که نشان دهید، داشتن همسرتان در زندگی‌ چقدر  برایتان ارزشمند است.

به گردش بروید

به گردش بروید

    به همان اندازه که شما در طول هفته از کار و مشغله های بیرون از خانه خسته می شوید، همسرتان نیز خستگی انجام کار های خانه و امور مربوط به آن، به تنش مانده، در نتیجه در هفته یک روز مشترک متعلق به شماست که اوقات خود را در کنار هم و خارج از خانه سپری کنید و خستگی و تنش یک هفته را از تن بیرون کنید. در این روز رفتن به جاهای دیدنی، دریا، پارک و حتی یک سفر یک روزه برای هر دو شما لازم است. تا هم وقت بیشتری برای هم بگارید و از هم زندگی مشترک لذت بی پایانی ببرید. حتی گاهی شب ها می توانید به همسرتان پیشنهاد یک پیاده روی چند دقیقه ای بدهید. قطعا با این کار احساس خوبی به همسر شما دست خواهد داد. همین که تلاش می کنید تا خستگی به تنش نماند و تا این حد به او اهمیت می دهید، یک راه ابراز علاقه به همسرتان است که می‌تواند در عین سادگی خیلی زیبا و موثر باشد.

هدیه بگیرید

هدیه بگیرید
هدیه بگیرید

    همیشه نباید دنبال یک بهانه مانند: سالگرد ازدواج، تولد و … باشید تا برای همسرتان هدیه بگیرید. بهترین بهانه برای اینکه هر از گاهی همسرتان را با یک هدیه ساده و یا حتی یک شاخه گل غافلگیر کنید، قدردانی کردن از زحمت های اوست و حضورش در کنار شما. برای انجام این کار لازم نیست هزینه خاصی را متحمل شوید با خریدن یک هدیه ساده هر چند ارزان و یا حتی چند شاخه گل می توانید علاقه و محبت خودتان را به همسرتان نشان دهید. در ضمن برای تهیه کادوهای مناسب و خاص به سایت آنلاین کادو مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *