قوانین و مقررات

تعاریف:

کاربر محترم لطفا توجه فرمایید که سایت جشنیم در قبال خدمات دهنده هایی که در قسمت جشن ازدواج و جشن تولد( باغ و تالارها، آتلیه ها، مزون عروس، کافه ها، باغ و سفره خانه ها و …) معرفی کرده است، هیچگونه مسئولیتی ندارد، و تمامی مسئولیت های قانونی و حقوقی مربوط به ارائه خدمات و کالا به عهده صاحب خدمات دهنده می باشد.

مشتری یا کاربر: به شخصی گفته می شود که از سایت جشنیم بازدید کند و اقدام به مطالعه مطلب، درج اطلاعات خود در قسمت های مختلف سایت و یا رزرو خدمات دهنده نماید.

خدمات دهنده: به مجموعه‌هایی که خدمات و یا کالاهای مورد نیاز مربوط به برگزاری جشن‌های مختلف را ارائه می دهند، مانند باغ و تالار، آتلیه، مزون، کافه، کافه رستوران و غیره.

محتوا: جشنیم تلاش می کند تا مجموعه‌هایی را که خدمات و یا کالاهای مورد نیاز برای برگزاری جشنی مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ارائه می دهند را در قالب محتوای متنی و رسانه‌ای (ویدئو، عکس و صدا) به کاربران خود معرفی می کند تا بتوانند با مقایسه آنها انتخاب بهتری داشته باشند.

عضویت: کاربران و مدیران خدمات دهنده پس از قبول قوانین و مقررات سایت، به عضویت جشنیم در می آیند و می توانند از خدمات سایت بهره‌مند شوند.

قوانین عمومی:

الف) فعالیت کاربران و خدمات دهنده‌ها به هر شکلی که شامل موارد زیر است، در سایت مجاز نمی‌باشد:

  1. مغایر با قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران و خلاف عرف جامعه باشد.

  2. نقض حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی و توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب و رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف.

ب) تنها اشخاص حقیقی و خدمات دهنده‌هایی که پروانه کسب دارند، حق عضویت در سایت جشنیم را دارند.

پ) کاربران و مدیران خدمات دهنده باید اطلاعات کاربری (نام کاربری و کلمه عبور) خود را نزد خود نگه داشته و مسئولیت ثبت اشتباه و یا اطلاعات خلاف واقع برعهدة شخص خودشان می باشد.

ت) کاربران و خدمات دهنده‌ها می بایست از خدمات سایت به نحوی استفاده کنند که برخلاف قوانین و مقررات و یا در جهت از کار اندختن یا معیوب ساختن سایت نباشد.

ث) سایت جشنیم تضمینی ارائه نمی دهد که داده هایی که از این سایت دانلود می شود، فاقد ویروس یا داده های مخرب باشد.

ج) جشنیم در قبال صحت یا عدم صحت اطلاعات مربوط به خدمات دهنده‌ها و سایر محتواهای موجود در سایت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد اما تمام تلاش خود را می کند تا اطلاعات مطابق با واقیعت باشد.

چ) مبلغ هزینه رزرو که در قسمت رزرو آنلاین درج گردیده است فقط بابت رزرو می باشد و شامل هزینه‌های غذا، نوشیدنی و غیره نمی باشد.

ح) کارشناسان جشنیم در قسمت مشاوره رایگان صرفا به کاربران مشاوره می دهند و در نهایت انتخاب خدمات دهنده به عهدة خود کاربر است، بنابراین تمامی مسئولیت‌های مربوط به این بخش بر عهدة کاربر می باشد.

خ) جشنیم صرفا مجموعة مورد نظر را برای کاربر رزرو می کند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات آن مجموعه به کاربر ندارد. خدمات دهنده موظف است طبق قوانین و مقررات صنف مربوطه به کاربر خدمات ارائه دهد.

د) هرگونه استفاده از محتوا با اجازه از جشنیم امکان پذیر می باشد و در صورت اجازه ذکر منبع آن الزامی است.

ذ) کشف، پیاده سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد، ایده و یا الگوریتم از هر بخشی از سایت جشنیم ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

ر) مطالب سایت جشنیم ممکن است شامل لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد، جشنیم این لینک‌ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود این لینک‌ها به معنای تایید یا ارتباط جشنیم با آنها نیست و هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتوای موجود در آن سایت‌ها نمی پذیرد.

ز) امکانات ارتباطی از قبیل چت صرفا با هدف کاهش مزاحمت‌ها، ارتباط آسان و امن‌تر بین کاربران ارائه می گردد و صحبت‌های کاربران باید مربوط به مطالب خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست.

قوانین مربوط به کاربران:

الف) کاربران موظف هستند که پس از رزرو خدمات دهنده در تاریخ و ساعت رزرو شده در محل حضور یابند و در صورت تاخیر رزرو آنها باطل می گردد و امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

ب) امکان باطل کردن رزرو و باز پس گیری وجه پرداختی برای کاربر وجود ندارد.

 

قوانین مربوط به خدمات دهنده ها:

الف) خدمات دهنده‌ها تمامی اطلاعاتی (محتوای متنی و رسانه‌ای، ویژگی‌های مجموعة خود، آدرس، ساعت کاری، شمارة تماس و غیره) که در پروفایلشان قرار می دهند باید مطابق با واقعیت باشد.

ب) می بایست از صنف مربوطه پروانة کسب و سایر مجوزهای قانونی لازم برای فعالیت را داشته باشند.

پ) در صورتی که مشتری از طریق سایت جشنیم خدماتی از خدمات دهنده رزرو کرده باشد، خدمات دهنده موظف است طبق قوانین و مقررات صنف مربوطه با مشتری رفتار کرده و به ایشان خدمات ارائه دهد.

ت) خدمات دهنده موظف است هرگونه تغییر احتمالی در مجموعه از قبیل خدمات، ساعت کاری، تعطیلی و غیره را به جشنیم اطلاع دهد.

قوانین حریم خصوصی:

کاربران و خدمات دهنده‌ها با ثبت اطلاعات خود در سایت اجازة انتشار اطلاعات خود را، بدون محدودیت به سایت (که تنها دارندة اطلاعات جمع‌آوری شده است) می دهند و اطلاعاتی مانند ایمیل، نام شخص و امثالهم اطلاعات محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش یا هر استفادة غیر مرتبط با فعالیت جشنیم قرار نخواهد گرفت.

قوانین قوه قهریه:

هیچ‌ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل ذیل است گرچه محدود به آنها نیست: تعطیلات رسمی، آتش‌سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی.

سلب مسئولیت:

اطلاعات موجود در سایت جشنیم مانند متن، فیلم، صدا، عکس و غیره صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد و نباید به عنوان مشاوره و یا راهنمایی در نظر گرفته شود، هر چند ما با تمام تلاش در صدد ارائه اطلاعاتی کامل و معتبر می باشیم ولی هیچ تضمینی در به روز بودن، صحیح بودن و یا کامل بودن این اطلاعات وجود ندارد.

حقوق مالکیت فکری:

تمام محتویات سایت جشنیم از قبیل متون، ویدئو، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، قالب سایت، اسکریپت‌ها، اسامی خدمات قابل ارائه و غیره متعلق به جشنیم می باشد و همچنین هیچ یک از محتویات سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیر تجاری نمی باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجور کتبی، حق پیگرد قانونی را برای جشنیم محفوظ می دارد.