کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

    عکاسی و کلیپ فرمالیته در اصل به عکاسی و کلیپی گفته میشه که چند روز قبل از مراسم اصلی تهیه  میشه. در این عکس و کلیپ عروس و داماد با لباس اصلی عروسی خود در فیلم حضور دارند گاهی هم ممکن هست با لباس های اسپرت یا مجلسی که نسبت به لباس عروسی متفاوت هست، کلیپ یا فیلم فرمالیته رو تهیه کنن. لوکیشن های فیلم و عکس های فرمالیته ممکن است با سلیقه عروس و داماد انتخاب بشه یا آتلیه خودش لوکیشن هایی رو به عروس و داماد معرفی کنه. در هر صورت هر چقد لوکیشن های انتخاب شده جذاب تر باشن، بعد ها خاطرات جالب تر، به یاد ماندنی تر و فوق العاده تری رو به یادگار میگذارن. گاهی اوقات با توجه به شرایط مالی و سلیقه خاص خود ترجیح میدن برای خاص تر شدن خاطرات عروسی شان کلیپ و عکس های فرمالیته خود رو خارج از کشور تهیه کنن. عکاسی و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور معایب و مزایایی داره که بهتره قبل از اونکه تصمیم نهایی خود رو برای تهیه عکس و فیلم فرمالیته در خارج از کشور بگیرین، درباره آنها مطالعاتی داشته باشین. در این مقاله سایت جشنیم درباره مزایا و معایب عکاسی و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور برای آشنایی بیشتر شما توضیحاتی ارائه میده.

عکس و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

عکس و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور
عکس و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

    امروزه برخی از آتلیه های حرفه ای برای جذابیت بیشتر عکس و کلیپ عروسی به عروس و داماد پیشنهاد تهیه کلیپ و عکس در لوکیشن های خارج از ایران رو میدن. معمولا آتلیه ها برای تهیه عکس و کلیپ فرمالیته در خارج لوکیشن ها از کشور های همسایه مانند ارمنستان، ترکیه، گرجستان، امارات، دبی و … رو به شما پیشنهاد میدن اما گاهی ممکن است عروس داماد با توجه به شرایط و سلیقه خود کشور های اروپایی رو  برای عکس و کلیپ فرمالیته مدنظر قرار بدن. مسلما این تصمیم هزینه های خیلی بالا تری رو در کنار مشکلات مختلف برای عروس و داماد به وجود میاره. یکی از مهم ترین مشکلات دردسر گرفتن ویزا است. در کشور های خارج برای کلیپ فرمالیته معمولا از طرف آتلیه ها لوکیشن های اسپورت، جذاب، زیبا، بکر، خاص و … از قبل انتخاب شده و به شما پیشنهاد میشه و شما با توجه به در نظر گرفتن هزینه، شرایط و سلیقه خودتون یکی از این پیشنهاد ها رو برای رقم زدن یک خاطره به یادماندنی انتخاب می کنین. در ضمن اگه دنبال دیدن کلیپ های فرمالیته هستین، کافیه یه سر به سایت آپارات بزنین.

مزایا و معایب عکاسی و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

مزایا و معایب عکاسی و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور
مزایا و معایب عکاسی و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور

     بزرگ ترین مزیت عکاسی و کلیپ فرمالیته در خارج از کشور خاطره جذاب و خاصی هست که از مراسم عروسی تون ثبت می کنین و به یادگار می زارین. اگر شما شرایط گرفتن فیلم فرمالیته عروسی تون رو در خارج داشته باشین، می تونید از این امکان استفاده کنید و یک تجربه شیرین رو به دست بیارین. گرفتن عکس و کلیپ عروسی در لوکیشن های جذاب خارجی، کلیپ فرمالیته شما رو منحصر به فرد، خاص و به یاد موندنی می کنه. داشتن یک کلیپ زیبای فرمالیته در خارج از کشور یک روز رمانتیک و عاشقانه رو برای شما می سازه. در کنار مزایایی که گفته شد عکاسی و تهیه کلیپ خارج از ایران یک سری معایب هم داره که مهم ترین آن هزینه بالایی هست که باید در نظر بگیرین. این هزینه اصلا قابل مقایسه با تهیه کلیپ عروسی در ایران نیست و همین عیب باعث میشه که اغلب عروس و داماد ها به گزینه ساخت کلیپ فرمالیته در خارج از ایران فکر نکنن در نتیجه عده محدودی از عروس داماد ها به این پیشنهاد فکر می کنن. در اصل هزینه ساخت این یک کلیپ خارج از ایران که شامل : هزینه ویزا، پاسپورت، اقامت، هزینه گروه تهیه کلیپ، لباس های عروس و داماد ، هزینه فضا و … یک مبلغ قابل توجهی هست که میتونه برابری کنه با هزینه ی یک مراسم عروسی کامل در نتیجه از نظر خیلی ها حتی اگر شرایط مالی خوبی هم داشته باشن این کاری منطقی نیست. مسئله بعدی دردسر گرفتن پاسپورت و برای کشور های اروپایی ویزا ست که خود این مسئله در کنار دغدغه ها و استرس های برگزای مراسم واقعا بحران ساز هست. مخصوصا اگر شما برای بار اول باشه که بخواین به خارج سفر کنید. مشکل یعدی دردسر های جانبی این تهیه یک کلیپ فرمالیته در خارج از ایران هست از قبیل: هماهنگی برای محل سکونت، پیدا کردن یک آتلیه حرفه ای بین المللی، هماهنگی لوکیشن های عکاسی و فیلم برداری، تهیه چند دست لباس مخصوص برای ساخت کلیپ و …  .

این چند مورد تنها بخشی از مزایا و معایب عکاسی و ساخت کلیپ در خارج از کشور هست. در نتیجه اگر شما تصمیم جدی برای داشتن یک کلیپ فرمالیته در خارج دارین حتما باید قبل از اقدام با یک آتلیه حرفه ای بین المللی یا یک دفتر تشریفات مراسم عروسی مشورت کنین تا کاملا از مزایا و معایب این کار آگاه بشین و بعد تصمیم نهایی خوتون رو بگیرید. در نتیجه اینکه تهیه کلیپ عروسی در خارج یا در ایران بستگی به سلیقه ، شرایط و هزینه شما دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *